menu

Recyklované Papírové Tašky s Kroucenou šňůrou | Nízký Dopad CO2 | Různé Velikosti

:recycle: Vyrobeno z travních vláken pro snížení dopadu CO2

:paquete: 200, 250, 300 ks
:regla: 18x8x22cm, 26x12x35cm, 32x12x41cm

Upozorňujeme, že vzhledem k recyklovanému papíru se barva sáčků může lišit!!

:+1: Při koupi větší, než Kč 5500 bez DPH doprava zdarma
:-1: Nejste spokojeni? Zboží můžete do 30 dnů vrátit.
:camión: Na skladě, připraveno k odeslání během 3 dnů, s možností sledování zásilky

Od Kč 6,80 bez DPH

Proč si objednat od Shingyo?

  • Při objednávce nad 5500 Kč doprava zdarma
  • Akvělý zákaznický servis:
  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
  • Bezpečné přes SSL

Přemýšleli jste někdy o tom, že papírové tašky mohou mít ekologický vzhled? Pak si prohlédněte naše zbrusu nové tašky z recyklovaného travního papíru. Jsou vyrobeny ze sušené trávy, která byla očištěna, mechanicky rozdrcena a slisována do travních pelet. Navíc se při výrobě nepoužívají žádné chemikálie, takže výsledkem je travní papír, který známe a máme rádi.

Jedná se o novou ekologickou alternativu v obou významech slova k běžnému papíru, která spotřebuje výrazně méně surovin a je recyklovatelná a kompostovatelná. I když je o něco dražší než dřevní hmota, naše příroda by za to měla stát, nemyslíte?

A co víc, pro výrobu těchto tašek nebyly pokáceny žádné nové stromy, což jim nejen dodává trvale udržitelnou a ekologickou vlastnost, ale také je činí opravdu odolnými, abyste je mohli rozdávat na velkých akcích a ukázat, jak vaše společnost bere ohled na životní prostředí a přikládá mu důležitost, kterou si zaslouží.

Tyto papírové tašky vyrobené z recyklované trávy jsou ideální pro širokou škálu ekologicky odpovědných podniků, jako jsou obchody s oblečením, obchody se zdravou výživou nebo dokonce obchod se suvenýry; jde o 90-100 gramů recyklované trávy a papírové kroucená ucha, což jim dodává každodenní vzhled, ale zároveň ukazuje, že vaší firmě záleží na planetě. Ale chcete vědět to nejlepší? Jsou recyklovatelné jako normální papír a také kompostovatelné!

Tyto sáčky mají kroucenou šňůru, díky které je lze použít jako luxusní papírové dárkové sáčky i pro praktičtější účely, například pro zákazníky obchodů s lahůdkami a kořením.

Přes recyklovaný vzor jsou jasně viditelná travní vlákna, která zdůrazňují udržitelnost a zároveň jim dodávají krásný vzhled.

Materiál

Recyklovaný Papír, Travní Vlákno

Velikost

18x8x22cm, 26x12x34cm, 32x12x41cm

Množství

, ,

výrobek

Sáčky

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Recyklované Papírové Tašky s Kroucenou šňůrou | Nízký Dopad CO2 | Různé Velikosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *