Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

Organzové sáčky na míru

Vyberte si prvky na míru:

– Barva a tloušťka stužky
– Tisk na stužce nebo na sáčku
– Zahrnutí barvy PMS kterou nám poskytnete.
– Minimální velikost objednávky je 5000 kusů.

Dodání do 4 týdnů od schválení designu a vzorového výrobku.

Další informace: kontaktujte nás!

Od - bez DPH

Proč si objednat od Shingyo?

  • Při objednávce nad 4500 Kč doprava zdarma
  • Akvělý zákaznický servis:
  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
  • Bezpečné přes SSL

Organzové sáčky na míru – dárkové sáčky dle vašeho přání

Jako součást naší řady výrobků na přání nabízíme zákazníkům příležitost si organzové sáčky navrhnout na míru. Tato nabídka vám umožní upravit své organzové sáčky specificky podle potřeb vaší reklamy na výrobek, veletrh nebo korporátní události.

během celého procesu se zákazníky úzce spolupracujeme, abychom vyrobili dokonalé dárkové sáčky, které udělají dojem na vaše zákazníky a obchodní partnery.

Balení je důležitou součástí marketingu vaší firmy. S naší možností sáčků na míru si můžete nechat na obaly natisknout logo své firmy, které podpoří image vaší značky. Tato pozornost k detailům dá najevo hodnoty a orientaci na kvalitu, kterými vaše firma disponuje.

Organza je jemný, průhledný materiál, který je pevný a přesto měkký na omak, takže snadno doplní jakýkoliv styl podle vašeho přání. S možností úpravy na míru můžeme natisknout vaše logo, datum svatby nebo obrázek jak na organzu, tak na stužku na sáčku.

Co proces návrhu zahrnuje?

Během procesu se o vás postará jeden ze členů našeho týmu odborníků, který vám pomůže se všemi nezbytnými rozhodnutími při vytváření jedinečných organzových sáčků. Celá´ý proces je mnohem snadnější, než si možná myslíte: jednoduše si vyberete barvu sáčku a poté jeho tloušťku, a barvu a materiál stužky.

Jakmile se o všem rozhodnete, pošlete nám obrázek, který byste si přáli na sáčky a na stuhu natisknout, a my začneme vyrábět váš sáček na míru. Váš design s pomocí sítotisku přeneseme na stuhu. Používáme pouze vysoce kvalitní tiskařskou barvu.

Můžete nám poskytnout požadovanou barvu ze systému Matching System colour, kterou zahrneme. Minimální objednávka organzových sáčků na míru je 5000 kusů.

Daší Návrhy na míru které nabízíme

Nabízíme možnost upravit na míru i další látkové sáčky včetně saténových, sametových, bavlněných, jutových a lněných.

Co můžete očekávat od své objednávky organzových sáčků na míru?

Organzové sáčky na míru jsou vyráběny na základě vaší objednávky. Doručení může trvat až 4 týdny od chvíle, kdy schválíte návrh s konečnou platností. Všechny látkové sáčky budou mít jedinečný design. Celým procesem vás provede jeden z našeho týmu odborníků. Každý detail je u každého zákazníka specifický.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky ohledně procesu nebo byste si přáli vědět více o naší nabídce, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Chtěli byste si koupit organzové sáčky s vlastním logem a značkou?

Organzové sáčky je možné označit vaším firemním logem a jménem firmy ve velikosti, jakou chcete. Vyberte si vlastní stužku a styl. Minimální velikost objednávky organzových sáčků na míru je 5000 kusů.
Prodávat vlastní organzové sáčky je snazší, než byste si možná mysleli. Jednoduše si vyberte svou barvu, zvolte styl stužky, a nakonec určete počet organzových sáčků, které si chcete objednat.

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Organzové sáčky na míru“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *