Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

Látkové sáčky na přání

Látkové sáčky na míru, dokonale ušité podle vašeho přání!

Vyberte si vlastnosti, jaké chcete:

– látka: satén, samet, bavlna, juta, len, organza
– Saténová nebo bavlněná šňůrka
– Velikosti, tvary
– V barvě, jakou si vyberete a sdělíte nám ji.
– Minimální objem objednávky 5 000 kusů.

Dodávka za 8 týdnů po schválení designu a vzorového výrobku.

Podrobnější informace: kontaktujte nás!

Od - bez DPH

Proč si objednat od Shingyo?

  • Při objednávce nad 4500 Kč doprava zdarma
  • Akvělý zákaznický servis:
  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
  • Bezpečné přes SSL

Látkové stahovací sáčky – Nejlepší dárkové sáčky podle vašeho přání

Shingyo nyní vyrábí rovněž látkové dárkové sáčky podle vašeho přání a za bezkonkurenční ceny. Celou dobu pracujeme v úzké spolupráci s vámi, abychom vytvořili design, který na vaše zákazníky, hosty nebo klienty udělá ten nejlepší dojem.Je to skvělý výběr pro firmy, které chtějí rozšířit povědomí o své značce a dbají na kvalitu a pečlivost k detailům. Natiskneme vaše logo, firemní motto nebo jakýkoliv obrázek, který si budete přát, přímo na přední stranu sáčku, v barvě, kterou si vyberete.

Co proces návrhu zahrnuje?

Pomůžeme vám i s těmi nejmenšími rozhodnutími při vytváření vašich sáčků na míru. Můžete si vybrat ze šesti různých materiálů: satén, samet, bavlna, jutový vzhled, len a organza. Jakmile si vyberete látku na sáčky, požádáme vás o to, abyste nám řekli požadovanou barvu. Nakonec si ještě můžete vybrat saténovou nebo bavlněnou šňůrku.

Jakmile se o tomhle všem rozhodnete, požádáme vás o zaslání obrázku, který byste si přáli mít na sáčcích vytištěný – třeba vaše firemní logo. Součástí procesu je sítotisk loga na každý jednotlivý sáček. Všechen tisk má špičkovou kvalitu; vy si musíte jen a pouze motiv, který si na sáčky na míru se šňůrkou chcete nechat natisknout. My se postaráme o všechno ostatní.

Jaké vlastnosti mají látkové sáčky se šňůrkou?

Sáčky se šˇmůrkou nabízíme v mnoha velikostech, rozměry jsou uvedeny šířka x výška:

Mini: 7.5 cm x 10 cm.
Malé: 10 cm x 15 cm.
Střední: 15 cm x 20 cm.
Velké: 20 cm x 30 cm.

Minimální objednávka je 5,000 kusů.

Co můžete čekat od své objednávky?

Látkové dárkové sáčky jsou vyráběny na míru. Dodávka může trvat až 8 týdnů od chvíle, kdy bude schválen konečný design. Látkové sáčky mají jedinečný design. Jeden ze členů našeho týmu vás provede celým procesem. Každá podrobnost procesu je specifická a jedinečná v případě každého zákazníka.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky ohledně celého procesu, nebo byste se rádi dozvěděli podrobnější informace o naší nabídce, neváhejte nás prosím kontaktovat přes email na adrese info@shingyo.co.uk.

Věděli jste, že si můžete objednat své vlastní látkové sáčky na míru podle vašeho návrhu? Od stejného výrobce, který pracuje pro ty největší značky, a přitom za zlomek ceny?

Kvalitní sáčky se šňůrkou z látky jsou trend, který se vyplatí. Na látkovém sáčku se skutečně okamžitě pozná vkus, značka, přepych. Krásné látkové sáčky jsou jako prohlášení o osobnosti firmy a žádná dnešní moderní žena či muž se bez nich neobejdou.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Látkové sáčky na přání“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *